| CyPack a întrebat:

Daca sunt utilizator junior, pot trimite mesaje la utilizatorii seniori? CA mie imi da eroare.Help!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde cum are setat profilul cel căruia dorești să trimiți un mesaj, la "Editare profil" -> "Vreau să primesc mesaje de la:". Sunt 4 opțiuni în total: "Toţi membrii TPU", "Toţi membrii seniori TPU", "Prietenii mei de pe TPU" şi "Nici o persoană".
Poți să-l rogi public (la o întrebare de-a lui) să-și schimbe setările.
Succes.

neluL
| neluL a răspuns:

Ce eroare iti da? (foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului meu. Vezi foto: http://i.imgur.com/nKA3Y.jpg )

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poți trimite mesaj doar la unii utilizatori seniori, adică cei care au setat să primească mesaje de la toți userii.
Dar poți deveni și tu senior, foarte ușor.
Ai nevoie doar de 10 zile de la data înregistrării și 100 de răspunsuri aprobate.
Baftă!

| CyPack explică:

Thx