| qWerty1299 a întrebat:

De ce cand postez un raspuns la profil imi apara 0 raspunsuri si nici la intrebarea la care am raspuns nu apare.? Dauu Fundaa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actualizarea datelor nu se face instantaneu, iti vor aparea, putina rabdare.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Doar în ziua următoare se afişează la profil ( se actualizează ) numărul de răspunsuri/întrebări şi punctajul ( aferente zilei anterioare ).

Totuşi, dacă vrei să-ţi vezi întrebările/răspunsurile postate, le găseşti în secţiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele" - vezi grila portocalie din stânga.

De asemenea, ele NU sunt afişate pe site "instantaneu" - postarea durează 15-30 de minute, în funcţie de traficul pe server...

"09. Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#09

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Îți va apărea mâine.

| Fatamuntilor a răspuns:

Actualizarea raspunsurilor se face a doua zi dimineanta.Vei vedea ca sunt toate.

| alexs99 a răspuns:

Raspunsul apare pe site dupa ce este aprobat, in cateva minute.La profil, actualizarea raspunsurilor se face a doua zi, dimineata.

| Cristina27061999 a răspuns:

Va aparea in cateva ore