| 夢想家 a întrebat:

De ce cand vreau sa raspund la o intrebare imi apare logheaza-te cu facebook?

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Asigura-te ca ai adresa de e-mail confirmata.

Alexandra - TPU

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Buna! Probabil nu erai conectat/a.Banuiesc ca nu e doar sa te loghezi cu facebook-ul, ci si cu contul tau.Nu este nimic grav.
Sper ca te-am ajutat.

| alexs99 a răspuns:

''15.De ce nu mai pot posta intrebari si raspunsuri?
Daca ai postat 10 intrebari si raspunsuri, dar nu mai poti continua, e din cauza ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de e-mail de la Editare date profil.''
Sursa:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#15

| cristina6666 a răspuns:

Pentru ca poate nu erai logat cu contul tau si ca saiti fie mai usor te loghezi cu facebook-ul tau