| anonim_4396 a întrebat:

De ce e-mailurile pe care le primesc de la site sunt in rubrica Spam?

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Yahoo si Gmail au protectie anti spam care detecteaza potentialele mesaje nesolicitate si dupa numarul de mailuri trimise de un anumit site. TPU.ro genereaza destul de multe si din aceasta cauza unele dintre ele pot fi vazute ca spam.
Acest lucru poate fi evitat adaugand in lista de contacte urmatoarele adrese: webmaster@TPU.ro si contact@TPU.ro.

Alexandra - TPU

| ChioruL14 a răspuns:

Si eu ma intreb acelasi lucru, ar trebui sa se duca direct in rubrica Trash, unde le e locul.

| WweEdge a răspuns:

DA sunt la rubrica Spam sau Imbox. Sper ca ti-am fost de folos!