| ThEEmperoR a întrebat:

De ce imi apare de fiecare data cand dau un raspuns urmatoarele intrebari: intrebarea era scris corect gramatical? Intrebare se incadra in categoria potrivita? etc. Cum fac sa-mi dispara ca ma incomodeaza si pierd timpul?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Apare tuturor "Seniorilor".
Dar să știi că nu ești obligat/ă să completezi chestionarul (deși în acest fel ajuți la moderarea conținutului site-ului și ar fi util). Dai de două ori "back" și mergi înainte.

| CautNume a răspuns:

Apare tuturor utilizatorilor seniori.Nu esti obligat/a sa raspunzi, poti sa te intorci la pagina cu intrebarea, iar raspunsul se va publica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toti ne apar, si pe mine ma enerveaza, dar nu e obligatoriu sa raspunzi poti sa dai back de doua ori si te duce inapoi la lista cu intrebari, sau unde erai.

| iKeel a răspuns:

Apare doar la seniori, fiindcă se afla printre cei mai implicaţi membrii. Oricum, nu este obligatoriu să o faci, dai de 2 ori back şi îţi vezi de treabă.

| elenuta909090 a răspuns:

Nu poti sa-l faci sa-ti dispara, pur si simplu nu le mai citesti si dai accept sau ok, a uitat unde trebuie sa apesi.