| ClaraLove a întrebat:

De fiecare data cand rapsund la o intrebare imi apare asta:

Pentru ca te numeri printre cei mai implicati membri ai comunitatii, avem nevoie de ajutorul tau. Vrem sa determinam care sunt intrebarile de pe TPU.ro care merita o revizuire. Te rugam sa ne raspunzi la urmatoarele intrebari.

Intrebarea era postata la categoria potrivita?
Da Nu (Categoria curenta: Trivia/Amuzante)
Intrebarea cauta rezolvarea la o problema sau era conversationala?
Cauta o rezolvare Era conversationala
Era corect scrisa gramatical?
Groaznic Excelent
Ai posta-o pe prima pagina?
In niciun caz Cu siguranta.
Cum pot sa fac sa scap de asta? Adica sa nu imi mai apare, daca o ignor mi se publica raspunsul?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu vrei sa mai raspunzi solicita administratorului sa te scuteasca.
Si daca nu raspunzi la acest chestionar nu este nici o problema, raspunsul tau va fi publicat. Numai bine!

| TPU.ro a răspuns:

Poti sa dai back sau click pe altceva de pe pagina, iar chestionarul va disparea. Postarea ta apare pe site chiar daca nu ai raspuns la el.

Alexandra - TPU

| MrAngelus a răspuns:

Poti sa sari peste chestionar dand click pe logo-ul TPU din coltul paginii. Chiar daca vei sari peste el raspunsul tau tot va fi publicat.

Răspuns utilizator avertizat
| Roberta74 a răspuns:

Poti sa trimiti o scrisoare despre asta la TPU si iti vor raspunde cu siguranta, incearca! FUNDA!?