| patricia_1074 a întrebat:

De ce imi apare mereu ca primesc cate un msj pe TPU si apoi cand dau pe el sa vad ce scrie,imi zice ca :Nu ai primit nici un mesaj!
Ce inseamna asta?atunci de ce imi apare ca am un mesaj nou?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai probabil e un bug.
Scrie la Contact și explică exact care e problema! Ei au posibilitatea să te ajute.
Succes.

| hideaway a răspuns:

Durează mai multicel...
Mai așteaptă 20 de minute.

neluL
| neluL a răspuns:

Pai cand primesti mesaj inseamna ca ai primit mesaj in adevaratul sens al cuvantului dar inca nu este vizibil pe pagina ta! Asteapta cca 10-15 minute si ai sa-l vezi. Daca nu iti apare in intervalul acesta de timp inseamna ca cel care ti-a scris mesajul l-a sters!

| maiAm8conturi a răspuns:

Lasa ca iti trimit eu mesaj, ca sa nu mai ai dezamagiri, e bun asa? happy

| patricia_1074 explică (pentru maiAm8conturi):

Esti penibil...

| maiAm8conturi a răspuns (pentru patricia_1074):

Ma bucur ca ma vezi asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patricia,daca iti afiseaza ca ai un mesaj dar nu il vezi,mergi pe lista de mesaje,inapoi, ca sigur ai un mesaj necitit, l-ai sarit cind ai primit mai multe.Am patit si eu asta.Numai bine.

| alexx1111 a răspuns:

S-ar putea sa ai pcul virusat asa m-i se intampla si mie