| StefaniaM a întrebat:

Stiti de ce imi apare asa la puncte

857 puncte (1008 in ultimele 7 zile)?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iti apare asa deoarece punctele facute astazi se adauga la total (cele 857 puncte) numai maine dimineata, cand se face actualizarea programului TPU.

| StefaniaM explică (pentru Ioandelasal):

Mersi dar scuze am dat deja funda sad

| Ioandelasal a răspuns (pentru StefaniaM):

Nu ti-am raspuns pentru funda ci pentru a afla motivul real.
Te sfatuiesc sa citesti raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE si vei afla aproape totul despre activitatea pe TPU.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Primul punctaj este din ultimele 24 de ore, cele adunate sunt în ultimele 7 zile, nu este nicio eroare.
Pa, pa.

| alexs99 a răspuns:

Iti apare asa pentru ca punctele obtinute astazi ti se vor aduga la punctajul total ziua urmatoare.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Mâine de dimineaţă se face actualizarea de voturi, se face în fiecare zi.
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele 1008 puncte, vor trece treptat, in functie de reactualizare, la punctajul total.