| forever4you a întrebat:

Hello...am o intrebare pentru expertii TPU dar si ceilalti imi puteti raspundehappyDe ce mie imi apare ca am 840 puncte si in paranteza apare 1374 in ultimele 7 zile? fundita

Răspuns Câştigător
| emaalexandra97 a răspuns:

La toti apare asa.in paranteza iti apare cate puncte ai acumulat in 7 zile.intra in profil la tine si vezi cine ti-a dat fundita, dupa puncte iti dai seama.

1 răspuns:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pentru ac sa-ti dai seama actizitatea ta de saptamana asta si act inseamna sin totalbatting eyelashes. aSTA apare in paranteze, iar in afara punctajul total. Rankul reprezinta numarul utilizatorului acre esti tu, in urma punctelor acumulate si intrebarilor tale cu raspunsuri corectewinking