| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

De ce la categoria Utilizatori suspendati avem parte de toate expresiile de mahala?
E pentru a ne imbogati cumva vocabularul de ghetou?

Sa inteleg ca e un izvor nelimitat pentru cei mici care vor sa invete injuraturi! Felicitari TPU!

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Multumim pentru sesizare, ne-am ocupat de acest aspect si vom mai peria paginile de acolo.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU.ro):

Comunisto, le pui copiiilor pumnul in gura laughing

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cand mergi la gradina zoologica, la fiecare animal o sa vezi cate-o nota explicativa (tigrul siberian; Panthera tigris altais; Cea mai mare felina...etc.)
Asa si aici,nota explicativa e atasata la vedere!
In rest,de acord,motivul suspendarii era de ajuns,fara argumentele "zdrobitoare",insa,pe de alta parte, nu cred ca cei mici asteapta sa-si imbogateasca "limbajul" din categoria respectiva, sunt extrem de prolifici si singuri!

| CoquineNoire a răspuns:

De ce? de tiramisu laughing
serios, asa e, si eu m-am intrebat asta, astia sterg postarile vulgare sau prostesti, dar p-alea le lasa la iveala.