| anonim_4396 a întrebat:

De ce la nici una din asa zisele intrebari "recomandate" de pe TPU nu stiu cu ce sa raspund?

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Intrebarile recomandate sunt pentru TOATA comunitatea, NU doar pentru tine.
Nu e musai sa raspunzi la acele intrebari.Pentru cel ce pune intrebarea, e la fel de necesar raspunsul tau, chiar daca nu e recomndata.

| lpavel a răspuns:

Formuleaza intrebarea, cum adica nu stii cu ce? Pai cu mana pe tastatura big grin

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

Dragule
intrebarea e formulata corect..doar ca mai trebuie sa o si intelegi
este pe TPU o categorie cu intrebari recomandate.iar la nici una din acele intrebari nu ii stiu raspunsul
intrebarea mea era: de ce mi se recomanda astfel de intrebari

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

AHA! Vezi? Acum e pusa intrebarea cum trebuie! happy
Raspunsul meu : Acele intrebari sunt recomandate nu neaparat pentru tine ca tu sa raspuzi la ele, raspunde cel care stie dar din ele pot invata si cei care nu stiu de aceea e recomandata ca sa poata fi urmarita mai usor de toata comunitatea! happy

| Lusca1995 a răspuns:

Nu sunt special pentru tine acele intrebari si nu esti nevoit sa le si raspunzi, nu stii treci mai departe le ignori.