| doarUnCopilprost a întrebat:

De ce la setarile profilului sunt campuri obligatorii pentru o noua adresa de email si parola? Trebuie sa le schimb fata de cele cu care m-am inregistrat?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acele câmpuri sunt "obligatorii" doar dacă doreşti să-ţi schimbi adresa de e-mail!
În caz contrar, NU trebuie să le completezi deloc.

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Daca vrei sa nu le schimbi nu sunt obligatorii. Daca vrei sa le schimbi sunt obligatorii.

| AndreiPisoias a răspuns:

Bursuc are dreptate campurile acelea trebuie completate doar daca vrei sa schimbi parola.