| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi-a disparut data de 29 Septembrie de pe profil?
Acuma cand castig titlul de "campionul zilei" am observat ca incepe sa dispara din castigurile cele vechi...incurand o sa dispara si 1 Octombrie...
E normal sa dispara titlul de campionul zilei de pe profil? voi aveti problema asta?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreaba moderatorii, nu e normal

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E ceva in neregula. La mine n-au disparut. Scrie mesaj pe contact.

| Fatamuntilor a răspuns:

Are vreo importanta pentru tine?
Din cate stiu eu, se iau in considerare titlurile din ultima luna!
Restul sunt de fatada
Scrie totusi la contact sa vezi ce se intampla!

| Jipa95 a răspuns:

laughing cine mai are atatea titluri in afara de noi doi?

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Nici nu ma intereseaza...asta e nedreptatire! Adica imi "fura" titlul castigat fara nici-un motiv...acum daca mai castig o data o sa dispara 1 Octombrie.

| Danzell a răspuns (pentru Jipa95):

Campionul zilei inseamna sa ai cele mai multe posturi. asta nu inseamna ca sunt si bune.
campionul zilei= cantitate - calitate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti raspund pentru ca suntem amici pe TPU altfel nu iti raspundeam.Aici e o babilonie. Punct. Nu mai activez decat cand pune vreun amic vreo intrebare sa il pot ajuta, nu pentru galonul de campion ci pentru placerea mea.
Vrei sa vezi un site serios? My expert.ro,in care activez mai mult ca aici si am facut ceva puncte.
Aici majoritatea din raspunsuri mi-au fost sterse, chipurile ca raspunsurile date se sterg odata cu intrebarea neadecvata.Eu imi bat creierii sa-l ajut si capitanii siteului sterg raspunsuri la greu.Sunt foarte nemultumit de acest site, marii jucatori de aici care au dat intr-adevar raspunsuri de milioane, au parasit deja siteul sau intra din cand in cand.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns, amice happy apreciez.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu de alta dar macar castig ceva real, n cadou ce se da acol la anumite puncte, De asemeni nu prea mai intru pe facebook, mai nou pe TSU un site de socializare in care iti sunt platite like-urile.Un cent dar nu moca si le unfli nasul la altii care fac postarile gen Tony Potamas sau mai nou Iohanis care au angajati pe pagina.

| neutrino a răspuns (pentru anonim_4396):

Iata o opinie corecta despre acest site. Felicitari!