| MonsterPooky a întrebat:

De ce mi-ati sters intrebarea?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil unii au considerat-o nepotrivită/irelevantă (ceea ce e o chestie relativă) și au raportat-o.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cum suna întrebarea?
Cel mai bine ar fi să trimiți un mesaj la Contact.

| MonsterPooky explică (pentru NOname):

Intrebarea era una postata la categoria T/A care suna cam asa : Tu mi-ai furat prajiturile?
Poate ca nu era una stralucita, dar era pentru destinterea atmosferei.

| NOname a răspuns (pentru MonsterPooky):

Probabil unii au considerat-o nepotrivită/irelevantă (ceea ce e o chestie relativă) și au raportat-o.

| TPU.ro a răspuns:

Daca doresti reanalizarea unei intrebari sterse, foloseste-te de optiunea "Reanalizare intrebare". Cererea ta va ajunge la Cristina, iar ea iti va oferi un raspuns.

Alexandra - TPU

| MonsterPooky explică (pentru TPU.ro):

Nu vreau reanalizarea. Voiam doar sa stiu de ce ati sters-o

| Musique a răspuns:

Probabil a fosr raportată.

| strengaritzza a răspuns:

Anumite intrebari se sterg daca nu respecta regulile TPU. Prescurtari ale cuvintelor, link-uri, etc.