| zornokankid a întrebat:

De ce nu imi apar raspunsurile si intrebarile? Acest lucru nu numai mie mi se intampla ci si altor useri

4 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Raspunsurile si intrebarile nu apar imediat, numai dupa cateva minute, dupa ce sunt verificate.

| ComputerGeek a răspuns:

Uite ca ti-a aparut! :O laughing

Sa stii ca prima data si eu am crezut acelasi lucru si am facut si o dubla postare crezand ca nu a aparut. Dar stai linistit/a, nu stiu din ce cauza se datoreaza acest lucru dar cand postezi un raspuns sau o intrebare dureaza ceva pana aparewinking

| virusxxx112 a răspuns:

Pentru ca nai vazut ca des scrie ca "avem o problema incercam sa o rezolvamr epede...".

| At3 a răspuns:

Atunci cum ai pus intreabrea asta?laughing