| Fatamuntilor a întrebat:

De ce nu imi mai apar notificarile? Mi s-a intamplat de mai multe ori ca raspunsurile care le primesc sa nu le primesc la notificari ci doar pe site. DELOC.E vorba de notificarile de la utilizatorii senioari care nu am fost supusi sanciunilor.
Nu am facaut modificari la notificari.
Bineinteles ca voi scrie si la contact, dar ma gandesc ca si voi va confuntati cu aceste probleme.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu aceeaşi problemă mă confrunt şi eu de câteva zile (de când s-a lucrat la site).

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

Raspunsul tau nu mi-a aparut, in schimb cel a lui caramela de doua ( aceeasi postare).

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nici eu nu am primit notificarea cu replay-ul tău. Mai nou, am noroc, dacă îmi ajunge una din zece.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
e posibil sa fie ceva defectiune pe site, am intampinat si eu probleme de acest gen.dar vad ca acum mai primesc cate o notificare, iar daca nu le primesc, asta e.
incearca sa trimiti un e-mail adminilor.
Da si tu o replica raspunsului meu sa vad daca primesc notificare
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Acum am primit...e chiar ciudat.

| caramela a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Chiar ca este curios..am primit imediat notificarea..in fine, sunt cv probleme..cred