| iiSceneXX a întrebat:

Doar eu am probleme cu TPU?
Nu mi se sterge de la notificari o chestie, nu-mi apar toate notificarile si nici raspunsurile. Ce are? Ce e de facut? Nu stiu cum alltfel sa actionez decat sa va intreb.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mai sunt ceva erori de server, sau serverul se "mişcă" mai LENT şi răspunsurile apar puţin mai târziu.

Oricum, în maxim 30-60 de minute ar trebui să-ţi apară răspunsurile şi apoi dispare şi notificarea respectivă ( pe care ai accesat-o ).

Eventual, mai dai "reload"/refresh la pagină sau cauţi răspunsurile date în secţiunea "Raspunsurile mele"...

Dacă nu apar şi situaţia nu se remediază, atunci trimiţi un mesaj la "Contact" :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

In cazul in care problema nu se rezolva cu un refresh si persista, scrie-ne la contact@tpu.ro

Alexandra - TPU

| Furculingură a răspuns:

Toată lumea are aceleaşi probleme.
Eu, pe lângă ce ai spus tu mai sus, nu pot da click pe întrebări. Abia mi le deschide, mă trimite mereu la prima pagină. Oracolul a luat-o razna de tot. Nu pot vedea nici răspunsurile altora la întrebări deşi scrie foarte clar că întrebarea respectiva are +1 răspuns. Nu îmi intră toate voturile. Nu primesc mesajele, iar dacă le primesc nu pot să le citesc. Până reuşesc să accept o cere de prietenie îmi trece toată ziua.
Nu putem face nimic în privinţa asta decât să sperăm că adminii ştiu de aceste bug-uri şi lucrează la ele.