| BudăSpiritOfVengence a întrebat:

De ce nu imi mai cresc punctele de 3 zile adica eu raspun la intrebari mereu si in plus sunt printre primi care raspund

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Iti vor creste, n-ai teama! Contorizarea puntajului este mai inceata ---trebuie' sa faca fata traficului pe TPU. Punctele, funditele sunt doar recompense simbolice pentru altruismul tau : punctele -recompensa site-ului, iar funditele- recompensa celui pe care l-ai ajutat cu raspunsul tau. Numai bine!

| katy a răspuns:

Pentru ca nu ai fost votat

| BudăSpiritOfVengence explică:

@alessia5158 eu ma refer la punctele care trebuiau date de ieri ca ieri am raspuns la 100 de intrebari si nimic