| RaisaPretty a întrebat:

Ce imi place ca pun intrebari pentru fete si raspun baieti. Intrebari la care ar trebui sa stie raspunsul fetele si imi raspund baieti. Imi explicati si mie de ce?

18 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Stim cum functioneaza mecanismul vostru de psihologie ineversa si sistemul "lasa-ma-mi place"

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te excita sa ne citesti raspunsurile?

| RaisaPretty explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu. Poate ma amuza. Unele sunt inteligente, altele nu.

| AuraPop a răspuns:

Pentru ca baietii au reusit sa inteleaga in sfarsit "eternul feminin" enigmaticul sex slab? happy

| neutrino a răspuns:

Pentru ca au considerat ca te poate ajuta cu un raspuns bun.

| LoveSleep a răspuns:

Cică curiozitatea a omorât pisica.
Dacă tu îți primești răspunsul, de ce ți-ar mai păsa cine îți răspunde?

| KamaSutra a răspuns:

Sa se dea si ei stiutori, dar si eu raspund la intrebari pentru baieti asa calaughing

| RaisaPretty explică (pentru KamaSutra):

Ideea e de ce fetele nu raspund.

| KamaSutra a răspuns (pentru RaisaPretty):

Pentru ca nu stiu de ce, dar fetele vin la categoria asta doar cand au o problema si nu stau sa rspunda, iar cele de la celelalte categorii considera aceasta categorie e un bancbig grin

| EuforikcuKappa a răspuns (pentru KamaSutra):

Asta e concluzia ta, ma "dau" stiutor, nu? happy

| KamaSutra a răspuns (pentru EuforikcuKappa):

Da,exact asta elaughing

| Suck a răspuns:

Baietii stiu totul, stiu mai multe despre corpul tau decat sti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băieții ne cunosc mai bine laughing

| EuforikcuKappa a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspunsul tau merita premiat!

| Drolja a răspuns:

Eu cred că tu eşti travestit.

| Ayakawelwel a răspuns:

Sa se dea mai destepti decat noi laughing

| missme99 a răspuns:

Poate ca ei sunt mai activi pe site si vad intrebarea ta mult mai repede si doresc sa te ajute/lamureasca.

| CuieMoco a răspuns:

Baietii raspund sa se dea si ei importanti. laughing Oricum atat timp cat primesti raspunsul eu nu vad problema.