| Deliazxcvbnm a întrebat:

De ce nu ma lasa sa pun intrebari? Tin sa mentionez k respecta regulile si nu au continut obscen! [ sunt niste intrebari normale, dar nu mi - le valideaza!:" Aveti idee de ce?

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Sau poate doar ai uitat sa selectezi categoria.

| Elsiane a răspuns:

Sunt mai multe opțiuni: nu ți-ai confirmat email-ul de confirmare, în acest caz nici o întrebare nu se va trimite sau ești nou și trebuie sp aștepți vreo 15-30 minute ca să aprobe un moderator răspunsurile. În orice caz, dacă nu ești sigur că o întrebare nu este publicată sau validată, uite-te la răspunsurile tale, dacă scrie "în curs de trimitere'' înseamnă că întrebarea trebuie validată de către un moderator. Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Sunt mai multe motive de ce. Poate NU ai raspuns la mailul de confirmare, daca nu l-ai primit. Daca l-ai primit apasa pe linkul care ti l-au trimis.

Sau poate din aceste motive: întrebarea a fost pusă la mișto
-a fost postată la categoria nepotrivită
-a conținut limbaj vulgar
-în ea au fost postate diferite site-uri. (TPU.ro nu permite pirateria).

Succes si sa ai o zi frumoasahappy