| wdexwjmwd a întrebat:

De ce nu mai pot posta pe blog?

26 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Poate ca inca esti pedepsit.

Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Eu zic sa mai incerci pentru ca, unele raspunsuri asteapta pentru moderare.

Răspuns utilizator avertizat
| EmaS a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Probabil ca nu va fi publicat raspunsul tau! Incearca sa nu te amarasti prea tare! Culmea este ca, unele raspunsuri nevinovate imi sunt sterse, insa altele in care sunt facuta cretina si escroaca stau bine mersi nestingherite pe site! Iar Lolosaurus are vreo sase conturi, dar nimeni nu are treaba cu el.Din pacate, libertatea este inteleasa gresit de catre unii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Care-s alea 6 conturi, Ema?

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

ADMINI: STITI CA LOLOSAURUS ARE CEL PUTIN SASE CONTURI? LOLCRAFT, LOLCRAFT5, LOLCRAFT 6, lOLCRAFT 7, LOLCRAFT202,

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

Ce?!laughing

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze,am dat copy-paste la tot raspunsul! L-am editat, dar mai tarziu.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

A, oke...laughing

| EmaS a răspuns:

Acum cand am pus pe ignore cateva persoane ca sa am liniste, tu imi doresti asa ceva! Vorbeam la telefon cu o prietena si nu am fost atenta, dar imediat ce am observat greseala, am editat raspunsul.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Acum, pe blog, s-a intins covorul rosu, asa ca stai calm pe fundu' tau ca iei aerul alora de pe covorul rosu! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu pot posta, mi se refreshează pagina când apăs "submit". La fel pățeam și pe contul anterior. Așa e și la tine?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Păi asta ar trebui să-ți apară în cazu-n care comentariul tău se află-n baza de date. Mie mi se dă refresh la pagină, dar comentariul îmi rămâne în căsuță - un fel de scamatorie - dar, dacă dau submit din nou îmi apare avertismentul pe care l-ai citat tu mai sus, cu duplicatul. O fi ceva pe bază de IP, dar țin eu minte că, în vremurile de demult, puteam comenta în voie pe blog. Mă rog, 2 din 3 mesaje îmi treceau sub moderare - a dracu coincidență.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar așa, parcă a trecut ceva timp de când n-a mai fost o ceartă masivă.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Bun. Popcorn ai deja. Il avem si pe userul Sprite care incepe mereu cu "Adevarul este ca..." rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

E...
http://www.youtube.com/watch?v=_3oQhNYmSdU

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevărul e că bună observație...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A greșit o literă...

Răspuns utilizator avertizat
| pyma a răspuns:

Tu vorbești serios?

| Maui2012London a răspuns:

Duplicate comment detected; it looks as though you’ve already said that!
Asta imi apare si mie.