| AirănMeidăn a întrebat:

de ce nu mi-a fost acceptata o intrebare in care postasem niste link-uri cu avatarele unor useri(erau poze cu ei)?
pana la urma, ei au ales sa posteze initial acele poze, presupunand ca stiau deja ca oricine le poate lua si face absolut orice cu ele

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate ca intrebarea nu respecta regulile TPU. Un raspuns corect il poti primi doar de la echipa TPU, asa ca scrie-le un mesaj din CONTACT sau solicita reanalizarea intrebarii.

| Kenya a răspuns:

Poate nu era ceva in regula. Trimite un mesaj adminilor la contact sa aflii.