| facepalmlol a întrebat:

De ce nu mi se sterge vechiul cont? Am trimis 2 mesaje le contact despre si de pe el!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Atunci schimba id de mess cu care te-ai inregistrat pe acest site.
Intra la Editare date logare http://www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/ si unde scrie "Introdu noua adresa de email(*)" sub ea treci o alta adresa valabila de email iar la sfarsit clic pe Modifica.
Vei primii un mesaj pe mail pentru confirmarea contului, confirmi, te loghezi din nou si dupa asta trimiti din nou un mesaj adminilor la Contact.
Daca celalat cont vrei sa fie stearsa initial trebuie sa te loghezi pe acel cont, daca stii id si parola.
Daca nu stii parola si nu mai poti intra pe acel cont, nu ai cum sa dovedesti ca acel cont este al tau.

9 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Dupa ce ai trimis mesaj la contact trebuie sa astepti pana adminii iti trimit un raspuns pe mail, dupa care va trebui sa confirmi dorinta ta de a sterge contul, cel mai probabil saptamana viitoare Luni.

Citeste asta:

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#39

| facepalmlol explică (pentru evenso):

Pai nu pot intra pe mail, pe adresa pe care m-am inregistrat n-am mai intrat de 1 an sau mai mult si cand am vrut sa intru desi parola era buna, nu puteam.

| taximetristul a răspuns (pentru evenso):

La mine nu accepta introdfucerea unei alte adrese de mail...

| evenso a răspuns (pentru taximetristul):

Cum nu?
Ceva nu ai facut bine inseamna.
Vezi in imagine locul unde trebuie introdus noua adresa de email dupa care click pe Modifica.

http://i.imgur.com/J9DmFDX.jpg

| evenso a răspuns (pentru facepalmlol):

Atunci schimba id de mess cu care te-ai inregistrat pe acest site.
Intra la Editare date logare http://www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/ si unde scrie "Introdu noua adresa de email(*)" sub ea treci o alta adresa valabila de email iar la sfarsit clic pe Modifica.
Vei primii un mesaj pe mail pentru confirmarea contului, confirmi, te loghezi din nou si dupa asta trimiti din nou un mesaj adminilor la Contact.
Daca celalat cont vrei sa fie stearsa initial trebuie sa te loghezi pe acel cont, daca stii id si parola.
Daca nu stii parola si nu mai poti intra pe acel cont, nu ai cum sa dovedesti ca acel cont este al tau.

| Azµre a răspuns:

Mai trimite un mesaj la contact, și întreabă de ce nu ți se șterge!

| LolaLollita a răspuns:

Ai putina rabdare, se va rezolva. Iti vor trimite mail inapoi pentru a confirma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica mai nasol e la morti: "In cazul in care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie insotita de acte doveditoare."
Eu dupa ce crap, o sa las ca o ultima dorinta stergerea contului! sa fie clar. De parca mi-ar mai pasa! straight face

| Ho1 a răspuns:

Intra in email

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Ádmini nu ti-au verificat cererea...stai ca mai e si acordul tau... daca nu mai iti sti emailul intra la editare.