| Lily4you a întrebat:

De ce nu pot intra pe chat-ul TPU? Nu imi apare Casuta aceea unde trebuie sa scriu. Funda si vot [ce vreti voi] Dar raspundeti-mi repede si sigurhappy Va rog.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eşti un utilizator nou şi trebuie să dai cel puţin 10 răspunsuri şi să aştepţi o zi-două până ele vor intra în baza de date, până se vor face actualizările, şi abia după vei putea să comunici pe chat fără probleme.
Succes!

1 răspuns:
| hummer24 a răspuns:

Mi se pare ca nu ai destule puncte adica raspunsuri aprobate pe TPU de nu poti sa intri asa mi s-a intamplat mie lwinking