| stefy1243 a întrebat:

De ce nu pot pune o melodie pe care o ascult momentan pe profilul meu de TPU? imi spune asa:
"URL-ul pe care ai incercat sa il introduci este gresit. Poti introduce doar link-uri pe YouTube. Mai incearca."

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asa se intampla cand copiezi URL-ul de la apreciate sau de la canalul tau. Intra pe youtube, cauta melodia si copiaza URL-ul de la ea si acela pune-l in playlist-ul tau. Numai bine!

| TPU.ro a răspuns:

Ai reusit sa incarci melodia?
Link-ul de care tu ai nevoie arata cam asa: http://www.youtube.com/watch?v=KSxYRlsBNKU. Intra pe Youtube la melodia ta, copiaza adresa si apoi introdu-o aici pe site.

Alexandra - TPU