| TeodoraTiger a întrebat:

de ce nu pot pune muzica pe TPU? adica am incercat un link si scrie:"URL-ul pe care ai incercat sa il introduci este gresit. Poti introduce doar link-uri de pe YouTube. Mai incearca."

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. Trebuie să fie un link simplu, nu prelungit sau prescurtat.

2. Ai voie să postezi un link (acelaşi) doar o singură dată.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri pe youtube, cauti melodia preferata asculti un pic din melodie si apoi dai click pe link, copiezi si revii la pagina ta pe TPU, si atasezi link-ul unde scrie TeodoraTiger ce muzica asculti acum? mai jos un pic scrie Link YOUTUBE, ATASEZI LINK-UL si dai click pe spune-ne!
Mult succes si o seara frumoasa sa aihappy

| TeodoraTiger explică (pentru caramela):

Stiu asta dar problema este ca nu imi merge scrie:"URL-ul pe care ai incercat sa il introduci este gresit. Poti introduce doar link-uri de pe YouTube. Mai incearca."

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Poate nu ai luat link-ul care trebuie.

| Prietenoasa a răspuns:

Uite http://www.tpu.ro/......-nu-vreau/ pe mine m-a ajutat. Deci scanezi in partea de sus unde scrie www sau nu stiu cum si dai ctrl c apoi apesi cu mausul unde vrei sa pui si dai cntrl v si la intrebari sau raspunsuri cand scrii nu arata ca ar fi link dupa ce publici. Funda daca ai reusit.