| SnowBal a întrebat:

De ce nu pot raspunde la aceasta intrebare ? ( Categoria Gastronomie) http://www.uploadimage.ro/images/32063754329042209045.jp g http://www.uploadimage.ro/images/31717190495203446786.jp g Nu imi apare acel chenar de raspuns si spune ca nu sunt logat, dar de fapt sunt. Cine stie care este problema ?

Răspuns Câştigător
| Abandoned66 a răspuns:

Pai tocmai. Intrebarile puse de userul TPU.ro sau de astia de pe site-uri partenere precum gustos.ro, marketonline.ro si multi altii...care au intrebari d-alea pe design-ul vechi, daca ai vazut ca au si poze pe intrebarile lor. Intrebarile lor au un bug la login.

10 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Problema a fost rezolvata.

Alexandra - TPU

| SnowBal explică:

Nu imi apare decat la accea intrebare, si nu stiu de ce.

| IngeraşVerde a răspuns:

Din cate vezi, evenso. in partea stanga are chenarul galben unde scrie "Logat ca ReiMysterio" dar nu-mi pot explica de ce nu poti raspunde la acea intrebare. mi s-a intamplat si mie! Cel mai bine ar fi sa trimiti un mesaj la http://www.TPU.ro/contact.
Pui 1-2 fotografii si explici in cateva cuvinte. sper sa se rezolve!

| LVLD a răspuns (pentru IngeraşVerde):

Daca vreti sa raspundeti la intrebarile alea, eu v-am dat o solutie. Iar daca scrieti problema asta automatelor de bilete de la pagina de Contact aka adminii, dati-le si capturi video daca puteti. Stiti, ei chiar se prind greu. Pentru ei nu e suficient sa spui: "nu pot raspunde la intrebarile userului TPU.ro sau la intrebarile site-urilor partenere cu toate ca sunt logat si pot raspunde la intrebarile userilor normali de pe site". Lor trebuie sa le dai totul mura-n gura.

| LVLD a răspuns:

Si daca nu eram ce? Ce relevanta are cu cine discuti?

| LVLD a răspuns:

Nu conteaza cine sau ce esti, conteaza ceea ce faci.

| LVLD a răspuns:

I-am dat eu deja o solutie. La ce sa mai astepte? Sau n-are decat.
Inseamna ca nu e asa important daca asteapta o solutie mai comoda de la automatele de bilete.

| LVLD a răspuns:

Si totusi...e cam portocaliu dupa ochii mei.

| Abandoned66 a răspuns:

Am explicat adineauri. Uita-te pe la categoria asta si-mi vei gasi postarea. E cu cateva randuri mai jos.

| contpe18martie2012 a răspuns:

Cand imi abandonez conturile le schimb nick-ul ca atare. Eu nu folosesc un cont prea mult. Il schimb ca pe sosete.