| elena_3930 a întrebat:

De ce nu pot raspunde la intrebari? sad De fiecare data cand incerc sa raspund imi spune sa confirm mail`ul, iar dupa ce fac asta nu se rezolva nimic. Cine ma poate ajuta sa rezolv problema primeste funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mai intai mai cere sa iti fie trimis o data mailul de confirmare.
Vei primi un mail de tipul:
Dragă [.],
Sigur cunoşti sentimentul acela cald pe care îl ai când ajuţi pe cineva. Aici, în comunitatea ToţiPentruUnu, acest sentiment e valoarea noastră cea mai de preţ.

Credem ca fiecare dintre noi poate sa ofere 5 minute pe zi pentru a ajuta. Si credem ca acest ajutor se va intoarce cand vom avea nevoie de el. Credem in bunatate.

Acum, cateva vorbe despre contul tau pe TPU.ro:
1. Pentru a intra în contul tău vei avea nevoie de următoarele date:
Email: [.]@[.].com/.ro
Parolă: [.]
2. Te rugam sa confirmi ca aceasta este o adresa de e-mail valida, printr-un click aici.
3. Iti poti edita profilul intrand in contul tau si acesand sectiunea Editare profil.
4. Dacă ai nelămuriri în privinţa folosirii site-ului, poti accesa secţiunea de Întrebări Frecvente.

O zi bună îţi dorim!
Echipa Toţi Pentru Unu
contact@tpu.ro
Dupa ce il primesti, apasa pe link-ul dat si activeaza-ti contul.(cuvantul "aici de la 2 va fi subliniat; click pe el) Daca mai intai raspunzi, dupa activezi, raspunsul dat nu este luat in considerare si este ca si cum nu l-ai fi dat. Dar nu uita sa apesi si pe cuvantul "aici" de la 2. Altfel, degeaba primesti mailul.
Sper sa reusesti! O zi buna!
P.S: Daca problemele persista, trimita o plangere la "Contact" ( http://www. tpu.ro/contact ). Vei primi raspunsul in decurs de cateva zile pe mail.
P.S#2 : Daca mai ai alte nelamuriri legate de TPU poti sa citesti http://www. tpu.ro/intrebari-frecvente

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

| ProCoSmYn a răspuns:

Uite fa-ti alt cont sau: dai la editare date logare... apare acolo :
Editeaza emailul

Email curent
Introdu noua adresa de emailstar
Introdu si parola contului tau pentru validarestar
tu da la introdu noua adresa de e-mail
vei primi un mail la adresa ta de yahoo messenger
dai la TPU confirma adresa de e-mail si apare un site scrie:aici dai pe el si GATA tongue daca n-ai inteles fa-ti alt cont mai bine. mult noroc tongue