| Simply_7242 a întrebat:

De ce nu pot raspunde la intrebari, pina acum puteam, dar de citeva zile nu pot, trebuie sa confirm numai emailul, de ce?

Răspuns Câştigător
| Edw08 a răspuns:

Pentru ca cei de pe tpu.ro sa fie siguri ca nu esti fictiv(a) si ca mail-ul nu este si el desigur fictiv...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-i s-a intamplat la fel.dar dupa putin timp a revenit la normal.e din cauza problemelor site-ului.

| AmY_1965 a răspuns:

Nu stiu de ce,dar si mi-e mi-a trimis TPU acest mesaj de confirmare, trebuie doar sa intri pe emailul tau si sa urmezi instructiunile de acolo, e foarte simplu! dupa aceea liber ve-i putea raspunde la intrebari. Sper ca te-am ajutat. Succeswinking