| ingeras_9803 a întrebat:

De ce nu mai pot raspunde la intrebari? Imi cere sa confirm emailul si dupa ce l-am confirmat tot nu pot. Ce sa fac.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am impresia că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat ai primit, în contul tău de e-mail indicat la înregistrare, un mesaj de la TPU, prin care îţi cerea să confirmi înregistrarea, dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă n-ai facut asta caută mesajul în contul de e-mail(s-ar putea să fi ajuns şi în Spam), deschide-l şi dă clic în locul indicat şi cred că problemele tale o să dispară. Pentru a afla mai multe despre TPU poţi citi răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE. Numai bine!

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie sa mai astepti cateva ore. Si eu in prima zi am patit la fel.
Pana maine ar trebui sa se rezolve problema, in caz daca esti absolut sigur ca ti-ai confirmat deja adresa de mail. Ai putina rabdare!
Succes! Numai bine!