| ioana01_5849 a întrebat:

De ce nu pot sa castig si eu o funda ca raspund la intrebari si dau easpunsuri bunicele dar nu pot sa primesc si eu o funda crying

Răspuns Câştigător
| Casiana a răspuns:

laughing Din acelasi motiv pentru care nu voi primi nici eu la intrebarea ta.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai dat doar 27 de raspunsuri si aproape nici unul nu se incadreaza in regulament: scrii fara cratima, aproape ilizibil, cu multe emoticoane si lipsit de relevanta. Nu dai raspunsuri bunicele, dai raspunsuri imposibil de inteles din cauza ca nu ai cunostinte suficiente de limba romana pentru a te face inteleasa. mai invata cativa ani si cand vei sti cat de cat limba romana, revino pe TPU.

| tapeee a răspuns:

Raspunsurile sunt apreciate de cei care pun intrebarile, daca ei le considera bune primesti funda, daca nu, nu primesti.

| tapeee a răspuns:

Fara suparare, dar m-am uitat la raspunsurile tale. Chiar ti se par raspunsuri bunicele? Din 20 vazute doar 2 mi s-au parut bune. Cred ca varsta isi spune cuvantul.

| AlabalaAnonim a răspuns:

Stii de ce nu primesti? Iti zic eu de ce

Incearca alt nume, numai cu BIEBER nu ca asa nu-ti da chiar nimeni funda!