| Rapcapitulare a întrebat:

Vreau nişte întrebări,orice fel. Dar nu de acelea simple (ce faci,cum te cheama, cati ani ai?) Cele mai bunicele primesc fundăă! :* Mulţumesc happy

Răspuns Câştigător
| BlueBubbleCata a răspuns:

Salutare!
1.Ce fel de filme iti plac?
2.Cat % iti place sa stai pe FaceBook?
3.Ai vrea sa ai prieten sau ai deja?
4.Care este sportul tau favorit?
5.Ce alegi dintre Pepsi si Coca-Cola?
6.Ce fel de muzica preferi?
7.Ce culoare au ochii tai?

Cam atat. Funditaa? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

thinking mai...da tu ai idee pe ce site esti? Pe acest site gasesti o varietate larga de intrebari, ba mai mult sunt puse si pe categorii. laughing

| Rapcapitulare explică (pentru Xenya):

Nu imi folosesc intrebarile de aici big grin Fiindca acestea cer niste raspunsuri utile. Eu nu am nevoie de asa ceva. Cer intrebari pentru ca stau pe un site unde se pun intrebari si obtii raspunsuri de la prieteni. Whatever oh go on

| Xenya a răspuns (pentru Rapcapitulare):

Trebuia sa pecifici ce gen de intrebari cauti!

| Rapcapitulare explică (pentru Xenya):

Chiar,trebuia să specific pentru cei mai grei de cap happy Mă scuzi. Unii au înţeles.

| 999bianca a răspuns:

Pe cine placi? Mai esti virgina?laughing De ce vrei intrebari? ..hmmm cam astea mi-or venitbig grin imi cer scuze daca sunt mai asabig grin