| ☆ Danny☆ a întrebat:

Imi dati un site cu concursuri online la care pot castiga ceva(cum ar fi un telefon, o trusa de pedichiura etc). Dar sa fie adevarat.Adica sa nu ma chinui sa raspund la intrebari sau mai stiu eu si daca e sa castig sa nu primesc premiul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici un site gbx.ro trebuie sa te inregistrezi sa sa ai cat mai multe vizite este adevarat am castigat de pe site:Monitor, imprimanta, laptop si un tel Nokia acum is in cursa pentru un iphone imi dati si mie un vot? http://www. gbx.ro/member_page. php? id=4967 app fundita?

| lovelovelove a răspuns:

Societatea comerciala 3 par pubian laughing)

| Mp3Fustangiu a răspuns:

Este un concurs unde se castiga pe bune
si fara tragere la sorti eu am castigat sezonul trecut acum m-am inscris din nou. Incearca si tu www.voovu.net.