| MichaelJakson a întrebat:

De ce nu pot sa raspund la intrebari nu-mi apare acolo chestia aia ce sa fac help m-am logat de 100 de ori

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Ai o problemă de la net bănuiesc, fă-ţi alt cont şi vezi dacă merge, o seară bună.

| brusturel a răspuns:

Revino cu aceeasi intrebare nu la inf. utilitare, ci du-te la Totul despre TPU.
Trebuie sa-ti apara scris cu font albastru "Raspunde", cauta bine.
evolueaza/raporteaza se afla in dreapta ta, iar raspunde se afla in stanga ta exact sub primul raspuns dat de un user/userita.
Dar inainte trebuie sa apara un spatiu mare incadrat in culoarea portocalie unde dai click in spattiu din interior si incepi si scrii. Iasa? Ia vezi!

| ninjaturtlesleonardo a răspuns:

Ti se trimite un mail pe care trebuie sa intri si apoi sa dai pe un link.