| UzzY475 a întrebat:

De azi de dimineata tot raspund la intrebari si imi spune ca tot mai trebuie sa raspund la 44 de intrebari. Am raspuns cam la 20-30. sau mai multe si nu stiu de ce nu se salveaza? Plzz un expert? m-am delogaat si logat iar... Please Help : Ofer funda

Răspuns Câştigător
| Andyᵗᵐ a răspuns:

Nu dispera, nu te ingrijora a doua zi arata mereu corect cate mai ai de raspuns.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
maine dimineata se actualizeaza profilul tau, asa vei vedea cate raspunsuri ai in total, si cat mai ai de dat sa devii junior.
O seara frumoasa sa aihappy

| UzzY475 explică (pentru caramela):

Senior* laughing nu junior

| caramela a răspuns (pentru UzzY475):

Scuze bretongue am gresithee hee senior

| onasis1961 a răspuns:

Actualizarea se face a doua zi dimineaţa, nu se pierde nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reactualizarea nu se face instantaneu.Asteapta pana a-2-a zi dimineata si le vei avea.

| Darkguy a răspuns:

Buna! Asa am patit si eu. Nu iti fa griji. A doua zi iti vor aparea categoric raspunsurile. O seara buna!