| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu se postează întrebările care respectă regulamentul? Am postat o întrebare la categoria potrivită şi am respectat toate condiţiile şi a fost anulată.Nu se mai găseşte la întrebările postate.De ce?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Poate sa aiba mai multe cauze.
Ori ai pus in intrebare un site care inalca regulile TPU cu privire la piraterie...ori cineva a dat report cu mai multe conturi la intrebare, iar aceasta a fost stearsa.
Reposteaza intrebarea la o categorie potrivita si ar trebui sa apara din nou pe site.
btw : intrebarea ti-a fost stearsa si din intrebarile tale, sau doar nu o mai gasesti pe site?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asteapta, ca de abia e inceputul. Vei vedea pe zi ce trece cat de bine merge TPU-ul.