| emma23 a întrebat:

De ce nu mi se posteaza intrebarile si raspunsurile? am pus o intrebare acu' 2 ore si n-a fost postata.am raspuns la 2 intrebari, n-au fost postate.De ce?

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Se posteaza, insa la ora actuala site-ul se misca mai "greoi" si e nevoie de timp pentru a procesa raspunsurile si intrebarile. Tot ce trebuie sa faci este sa astepti.
O zi buna! happy

| Xixi a răspuns:

Si la mine a fost acelasi lucru. o sa apara mai tirziu stai linistita.:X

| ana_2137 a răspuns:

Am aceeasi problema, am pus o intebare de 3 ori si nu aparut, imi apare o eroare, sper sa se remedieze odata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai facut greseli gramaticale fara sa iti dai seama asa am patit si euwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca esti noua

| emma23 explică:

Greseli gramaticale n-am facut pentru ca de obicei sunt atenta ce scriu.Am pus o intrebare acu' 2 zile si n-au mai postat-o.Intre timp mi-am gasit raspunsul altundeva happy
Sper sa ca pe viitor sa se posteze mai repede.