| KamaSutra a întrebat:

De ce pentru raspunsurile amuzante nu se dau puncte?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pentru ca la acea categorie nu se cauta ajutor, acolo este doar amuzament si postari puse la voia intamplarii.
O seara bunahappy

| raMLesS a răspuns:

Salut KamaSutra, acea categorie este practic conversaţională şi acolo sunt întrebări amuzante care nu necesită un răspuns, practic întrebările ar fi răspunsul... înţelegi tu laughing.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pentru ca sunt rai si nu ne apreciaza sarcasmul, de aia. Plus de asta mai ne si suspenda.

| KamaSutra explică (pentru FABULOSUL6000):

Vorbeste in numele tau, eu n-am fost suspendata, incastraight face

| Copac13 a răspuns:

Nu iti spun

| KamaSutra explică (pentru Copac13):

De ce?sad ai secrete fata de mine?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba se dau, ca nu se iau in considerare e alta chestie

| ciocolatata11 a răspuns:

Pentru ca ei n-au simtul umorului smug