| Fatamuntilor a întrebat:

De ce raspunsurile sterse de utilizator, apar la continut sters de admin?
Am vrut sa sterg un raspuns, am urmat pasii, iar cand am dat la iintrebari / raspunsuri sterse de admnin, raspunsul meu a aparut acolo!
Ati patit-o si voi, dragi useri?

ps Ce face omul cu mana lui, se numeste lucru manual

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În mod SIGUR, este vorba de o EROARE de server :(

"TPU.ro a răspuns:
Noi nu am facut asemenea modificari, la continutul sters de admin ar trebui sa apara doar ce-am eliminat noi din comunitate.
Cel mai probabil e vorba de-o eroare, asa ca asteptam mai multe detalii pe contact@tpu.ro si-ti multumim tare mult pentru sesizare!

Alexandra - TPU " - SURSA :
http://www. tpu.ro/totul-despre-TPU/de-ce-apar-acum-la-...obabil-ca/

Deci, TREBUIE să trimiţi un mesaj la Admine, din secţiunea "Contact" - vezi colţul din dreapta sus, sau de la linkul :
http://www. tpu.ro/contact

Toate cele bune.

| Fatamuntilor explică (pentru bursuc001):

Bursuce, deja am facut-o! Acum astept raspunsul Cristinei.Am sesizat si totusi problema aici, poate primesc si eu un raspunsc.

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Foarte bine!
Înseamnă că ai fost harnică happy

O zi frumoasă.

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor explică (pentru JucărieLEGO):

Am dat delalile in cadrul intrebarii.Ok scriu, si la contact,!