| anonim_4396 a întrebat:

Voua vi se sterg raspunsuri fara sa incalati regulamentul?!
Am aici ultimele raspunsuri sterse de admine:

"Am o lista "neagra" cu asfel de useri.

Raspuns sters pe 10 Iunie 2014 11:53

Postarea de intrebari si raspunsuri e gratuita?
Navigarea pe site-ul Toti Pentru Unu este complet gratuita. Telul TPU este sa ofere utilizatorilor sai un spatiu unde sa se simta liberi sa discute despre chestiuni care ii preocupa si sa isi ofere sprijin reciproc, fara a pretinde recompense materiale pentru aceasta.

Sursa:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Raspuns sters pe 10 Iunie 2014 11:50
-Hackicho:A Dogs tale
-Lassie "

Primul raspuns inteleg de ce mi-a fost sters(banuiesc ca si intrebarea a fost stearsa)-intrebarea suna ceva de genul:Ce utilizator va enerveaza ...mai mult ca si x utilizator-ceva de genu'). Deci motivul imi este clar.
Dar urmatoarele raspunsuri nu incalca regulamentul sigur!
A doua intrebare era ceva de genul:"-Site-ul TPU este gratuit"? iar urm. utilizatorul dorea sa vizioneze filme cu animale.

Deci care este motivul pentru care raspunsurile mi-au fost sterse?
(nu vreau explicatii de la @contact(admine) doresc sa aflu parerea voastra)!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

RELAX happy

Şi eu am peste 120 de răspunsuri şterse de Admine rolling on the floor
Iar de fiecare dată când am solicitat "Reanalizarea", mi s-a spus că postarea a fost ştearsă deoarece s-a şters întrebarea din "x" motiv ( că nu era postată la categoria corectă, că ar fi o temă, etc. ) - motive pe care NU le mai puteai verifica ( după o săptămână de la postare ) din moment ce s-a şters şi întrebarea; şi, oricum, NU ar fi contat...
Aaa, nu-ţi spun de motivaţii total AIUREA, care NU aveau nici o legătură cu acea întrebare/postare laughing

De la un moment dat m-am şi plictisit de "motive" aiurea şi nici n-am mai cerut "reanalizarea" ( acesta era şi scopul final al Adminelor laughing )!

Oricum, stai liniştit/ă că şi această întrebare va fi ŞTEARSĂ rolling on the floor

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am raspunsuri sterse si asta datorita intrebarilor care au fost raportate si ulterior sterse...
Asta este politica pe site. dispare intrebarea, automat dispare si raspunsul.
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Mie o serie de raspunsuri sunt sterse odata cu intrebarea.De fapt majolitatea. Apoi fara sa vreau dau un raspuns care nu prea are legatura cu intrebarea.
In aparenta daca nu injuri, nu jignesti, nu faci temele pe site...ti se pare ca nu incalci regulamentul.
Oricum pentru mine nu are foarte mare importanta postarile sterse...dar ai incercat sa ceri reanilizarea postarilor?

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

La unele postari mai vechi care mi-au fost sterse am cerut reanalizarea acestora(dintr-un total de 120 -in momentul de fata)...in cazul in care eu am gresit am inteles! ...sau in cazul in care intrebarea era cea nepotrivita si asta a dus implicit si la inlaturarea raspunsului.
Unele ''motive''(pentru care ANUMITE intrebari/raspunsuri sunt inlaturate-in functie de CONTINUTUL acestora lasa insa de dorit... )

Oricum daca as da ''reanalizare raspuns'' stiu deja raspunsul final-e intodeauna NU laughing
thinking happy

| kar1GaNNN a răspuns:

Si eu am vreo 90 de rapunsuri sterse de admin de gen :
A fost o intrebare :
Care e filmul tau preferat?
Eu am zis ca X-men laughing
Dupa care am vazut ca mi-a fost sters raspunsul!
De ce?
Don`t know, si nu cred ca a incalcat regulamentul filmul care imi place mie sa fim seriosi happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt multe raspunsuri sterse, ca si intrebari, de altfel, care nu incalca regulamentul la propriu, dar sunt considerate IRELEVANTE.Iti dau un exemplu:cineva a postat in seara asta la Dragoste si sex "Odata am beut un pahar cu apa" Ei bine, nu numai ca nu are legatura cu categoria sau ca nu este o intrebare, dar nu are nici o logica.Este clar ca asemenea intrebari dispar ca si raspunsurile care au fost date la ele.La fel se intampla si daca un raspuns este dat fara a avea legatura cu acea postare.
Citeste Intrebari frecvente si daca ramai cu nelamuriri, revino.
O seara buna.