| DrDeath a întrebat:

De ce se raspunde asa de greau la intrebari?
Am pus 2 intrebari mai de vreme si nu am primit nici un raspuns...la unele intrebari nici nu se posteaza raspunsuri iar la altele se posteaza 1-2...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai explica si ce e ala un Bong, te-ar ajuta probabil mai multi cu mare placere. Dupa mine, ca un fan Harry Potter, un Bong e o creatura magica fara forma originala clara pentru ca de obicei ia forma fricii tale(a lucrului de care te temi cel mai mult).
Ceva imi spune ca tu cauti altceva.
Am dat un search pe Google si cred ca te refereai la un obiect bun pentru fumat etnobotanice...super!
http://en.wikipedia.org/wiki/Bong

http://www.youtube.com/results?search_query=use+a+bong&aq=f

Sanatate!

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ai rabdare! --- raspunsurile instant vin doar de la roboti!--- pentru cele de la oameni, trebuie' sa astepti pana se gaseste careva in tema cu continutul intrebarii( apropo de bong -ul dintr-una din intrebarile tale fara raspuns )

| BetterThanDrugs a răspuns:

Bunahappy
Poi poate. unii nu stiu ce sa raspunda la intrebarile tale, sau daca vad ca fundita este luata nu mai raspund.hee hee
tc:*

| AndreiP98 a răspuns:

Pai daca vad oamenii ca ai dat funda nu mai raspund

| Lucinca a răspuns:

Se rfaspunde greu pentru ca nu stiu sau nu au ei chef
si raspunsurile se vad mai tarziu asa mi se intampla si mie trebuie sa astepti ca sa iti apara toate raspunsurile la mine dureaza si vreo 5 orestraight face. e cam nasol funditabatting eyelashes?

| PisikaNeagra a răspuns:

Pai,poate ca sunt grele
plz da-mi fundita la intrebarea astea ma uit si la celelalte ok?