| ralucaralu a întrebat:

De ce nu raspunde nimeni la intrebari in ultimul timp? La ultima intrebare am primit doar 2 raspunsuri...

11 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Am observat si eu TPU nu e ce a fost crying

mira
| mira a răspuns:

Totul depinde de calitatea intrebarilor. Ele trebuie sa fie incitante, sa prezinte o problema reala de viata, sa contina ideea de nevoie de ajutor.In ultima vreme continutul intrebarilor a fost cam acelasi:iubesc o fata, dar sunt cam timid. S-a raspuns de zeci de ori cu sfaturi adecvate.Este bine sa fie cautate raspunsurile pentru alti useri care se confrunta cu aceeasi problema.

| juniper a răspuns:

Suntem cam ocupati, cu scoala, mergem in weekend altundeva, altii nu prea au chef, nici eu nu stau prea bine.

| viatadecacatt a răspuns:

1. le e lene sa isi foloseasca creierul ca sa ajute pe altii care au nevoie.
2. poate in weekend sunt plecati(si eu mai sunt de exemplu maine nu o sa pot sa raspund pentru ca plec la tara).

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Nici eu sincera sa fiu nu mai raspund si nu mai sunt asa cum eram pe site-ul TPU inainte era altfel........Toata lumea se "repezea" sa raspunda la intrebari si sa ajute cat mai mult cu putinta o pers........insa parca site-ul TPU a devenit monotomsadsadsadacelasi zi de zi rare si putine noutatisaddin pacate

| Cryssy a răspuns:

Offsad. Nu stiu... Eu intru pe TPU mereu cand am timp.

| Bishop a răspuns:

E weekend si sunt mai putin ca unii mai pleaca in mici vacante

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

La ultima intrebare poate nu era ora de 'varf' big grin

| demonel a răspuns:

E weekend toti sunt plecati pe la tara si poate nu au net pe acolo eu unul am net si la tara si de aia iti raspund la intrebari dar stai linistita ca incepe saptamana si toata lumea vine de la tara sau unde sau dus siti vor raspunde cu mult drag

| crizantema a răspuns:

blushing "smug eu sunt cu musca pe caciula...nu am prea avut nici timp si la multe nu am prea stiut ce sa raspund si decat sa le raspund aiurea... oricum de obicei dau cu bata in balta:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se poate asa ceva?! imedat iti raspund. nu eram pn preajma cand ai pus-ohee hee