| andreea2011 a întrebat:

De ce nu imi raspunde nimeni la intrebari? In ultima vreme, mare minune daca am avut max.2 raspunsuri...deci?

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pentru ca nu stim? Daca am sti, ti-am raspunde.

| olian a răspuns:

De ce nu iti intrebi porcusori pe care ti-ai cumparat ca ne-ai zapacit cu ei, scuze dar asa este.

| andreea2011 explică (pentru olian):

Nu prea cred...si asa uite cine vorbea un papa lapte, mai bine ai cauta sa-ti vezi lungul nasului...cum poti veni sa spui asa ceva? Ce tupeau ai!

| olian a răspuns (pentru andreea2011):

Poi asa este, si ai grija cu vorbele astea(papa lapte)

| andreea2011 explică (pentru olian):

Sincer...sunteti unii de aici...care nu aveti educatie, nu stiu ce au facut parintii vostrii.dar clar nu v-au educat absolut deloc.nu stiu ce varsta ai dar sa stii ca esti foarte nesimtit, oi fi un pustan "smecher" dar se vede ca educatia este absenta

| olian a răspuns (pentru andreea2011):

Mai bine uitate la tine si apoi vorbesti de alti, se vede ca esti o minora lipsita de educatie!