| AzZy a întrebat:

De ce sunt unii utilizatori TpU asa de prosti? Adica daca omul nu stie ceva banal nu va mai bateti joc de el (exceptand trivia/amuzante). Sau astia care pun intrebari despre animale, Pc, jocuri, Fashion sau orice alte tampenii pe categoria dragoste si sex. Sau astia care pun o intrebare care a mai fost pusa de 70 000 de ori. Oamenilor, asta ar trebuie sa fie un site civilizat si ordonat. Nu sunt eu cine stie ce maniac al regulilor, dar m-am saturat. Sa comenteze cine e de aceeasi parere.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pari puţin frustrat/ă, poate nu eşti dar aşa pari. Am văzut şi eu că mulţi iau în bătaie de joc când nu e cazul. Mulţi dintre ei au nişte idei fixe şi impresia că tiparele lor se aplică tuturor. Nu ştiu ce exemplu să îţi dau, dar sper că ai înţeles la ce mă refer.
Însă de şi mai multe ori, sunt troli care asta aşteaptă, să îţi baţi joc de ei ca să primească atenţie. Postează la categorii normale.

"Sau astia care pun intrebari despre animale, Pc, jocuri, Fashion sau orice alte tampenii pe categoria dragoste si sex."
Ai mare dreptate. Însă intelijenţii ăştia chiar nu realizează naibii că persoanele care umblă la o categorie anume nu frecventează şi dragoste şi sex de exemplu? De exemplu, neluL (primul exemplu care îmi vine în minte) se pricepe în It, aşa că nu văd de ce l-ar interesa subiectele de la dragoste şi sex. Aşa că va fi mai greu să îl găsească pe ăla care nevoie de ajutor că i s-a stricat pc-ul la o categorie fără legătură. Că e mai populată? De ce, ce categorie de oameni? Care se pricep sau nu?

"Sau astia care pun o intrebare care a mai fost pusa de 70 000 de ori"
Sunt de acord şi cu asta. Dar unele întrebări sunt interesante şi cel puţin mie îmi face plăcere să răspund, mă refer la alea la care trebuie să fi subiectiv şi nu ceva obiectiv. Răspunsurile sunt diferite mereu, la fel ca si perioada în care au fost puse, venind de la alte persoane.

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Un om care nu e prost, stie sa asculte si parerile care nu coincid cu propriile perceptii si concluzii. Uita-te in ograda ta intai, lasa-i pe ceilalti, fiindca nu cred ca din cauza lor nu poti dormi.
Si-nca ceva: calitatea unui om inteligent este de a nu-i considera pe cei din jurul sau prosti.
Fii sanatos, amice.

| Abandoned a răspuns:

Ei bine, ham! Nu i-am vazut pe acei useri, deci nu stiu despre cine vorbesti! Ham ham!

| SamSon a răspuns:

Asta e lumea, nu exista padure fara uscaturi happy

| NuAmGăsitNume a răspuns:

La fel mi s-a intamplat si mie de curand sa fiu criticata pentru o chestie absolut...penala.Si pe deasupra tot acel cineva ma cunoaste pe mine mai bine sa stie exact cine si cum sunt eu.
Asa sunt unii pe aici, nu ai ce face, decat sa ii ignori pana se plictisesc si poate le mai vine mintea la cap.

| AnnePlatt a răspuns:

Sunt de acord cu tine!

| Yannku a răspuns:

Nu-ti convine? nimeni nu te obliga sa stai pe acest site!