| DracusorImpielitat a întrebat:

Voi nu v-ati saturat de dezordinea de pe TPU? Intotdeauna gasesc intrebari la categoria "Dragoste si Sex" despre servere, cum iti faci cont pe siteul "X" si alte lucruri care nu prea au legatura cu aceasta categorie. Toate aceste intrebari sunt sub scuza ca "aici sunt mai multi utilizatori", dar pe categoria la care ar trebui pusa respectiva intrebare, sunt oameni care se pricep in acele domenii. Oare adminii ce fac in legatura cu acest lucru?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,si eu m-am saturat.
Adminii ne-au pus la dispozitie primul mijloc prin care putem semnala o neregula, avem functia "Raporteaza".
Foloseste-o, ajuta mult la curatenia pe site!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ba da, ar trebui sancționați atât cei care postează acolo unde nu trebuie dar și modelatorii care permit postarea lor aiurea.
Pa, pa.

neluL
| neluL a răspuns:

Poti sa raportezi intrebarea ca fiind neadecvata categoriei! ->Raporteaza! Asta mai fac si eu! Noi trebuie sa facem ''curatenie'' pana la admini.

| ChioruL14 a răspuns (pentru neluL):

Tinand cont ca problema e de 1 an, tu ce crezi ca fac adminii?
iar pentru nelul italianul, sa ma dau si eu mare, adminii fac gioco di mano. sa ma corecteze el daca am gresit scrierea laughing

| neluL a răspuns (pentru ChioruL14):

:D stai sa scot pixul sa te corectez! http://www.avarvarei.ro/wp-content/uploads/2009/08/noua_dreapta.jpg...dar nu ai gresit cu nimic :))

| Lightning1997 a răspuns:

Ba da, dar si daca ii raportam, oricum vin altii mereu si tot asa.nu prea exista multe solutii

| Crazyeo a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu deja ma simt scarbit de aceasta comunitate deoarece cred ca staful nu-si face treaba cum trebuie si ignora problemele mari din aceasta comunitate