| anonim_4396 a întrebat:

De ce TPU nu mă lasă să pot scrie mai mult de 5 răspunsuri pe zi? Nu vreau să primesc emailuri,ci vreau un număr de răspunsuri nelimitat, să nu mai zic că n-am cont de yahoo

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu poți posta mai mult de 5 răspunsuri pe zi, deoarece ești sub supravegherea adminilor. Dacă ai luat ban înainte sau ai fost raportat de multe ori este clară treaba.

| Zabbyel a răspuns:

Esti boboclaughing de aia nu mi te lasa.tre' sa ai un anumit număr de raspunsuri, ca sa poți posta mai mult de 5.

diacento', scoate-mi dracovenia asta de SuspenDDD big grin

| anonim_4396 explică (pentru Zabbyel):

Răspunsul tău nu are sens

| raicard a răspuns (pentru Zabbyel):

Cam pustiu p'aici, ramai offline love struck