| Maysa a întrebat:

De ce uneori după ce răspund la o întrebare, în loc să-mi arate chestionarul acela, mă direcționează către prima pagină? Întrebarea la care am vrut să răspund a fost ștearsă, dar tot mai apărea pe site?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Daca nu reusesti trimite un mesaj la http://www.tpu.ro/contact
Probabil sunt probleme tehnice.

7 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Intrebarea a fost eliminata din comunitate in timp ce tu ofereai un raspuns.

Alexandra - TPU

| Tweetymrrr a răspuns:

Da, aşa se mai întâmplă. Şi mie îmi apărea mai devreme la "notificări" cum că cineva mi-a comentat un răspuns, dar când am accesat notificarea m'a trimis la prima pagină.
Succes!

| CautNume a răspuns:

Si eu am patit asa. Dupa am mai raspuns o data pentru ca raspunsul nu se publicase.

| Maysa explică (pentru CautNume):

Și eu am făcut același lucru, dar nu s-a publicat nici a doua sau a treia oară.

| Maysa explică (pentru CautNume):

A, da. Am și uitathee hee

| CautNume a răspuns (pentru Maysa):

Daca nu reusesti trimite un mesaj la http://www.tpu.ro/contact
Probabil sunt probleme tehnice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil ca intrebarea respectiva sa fi fost stearsa intre timp si te directioneaza pentru ca nu mai poti da un raspuns.