| Twp3w a întrebat:

De ceva timp nu mai vrea sa-mi mai apara poza de la profilul de la TPU... Cum sa fac sa-mi apara? Ca mie imi arata ca apare dar de fapt nu apare cand las comentariile! sad

Răspuns Câştigător
| KoreaJapan a răspuns:

Nici eu nu stiu. Mi s-a intamplat si mie de 3 ori. Si-a revenit peste cateva zile. Incearac sa-i contactezi pe cei de la TPU. Dai la CONTACT.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Apare.

| AddaXD a răspuns:

Uite, de exemplu aici, la intrebare, apare. Uneori se mai intampla asa dupa ce o schimbi sau atunci cand o pui prima oara, mai asteapta putin, se va rezolva de la sine. happy

| ღKittyღ a răspuns:

Cum adica nu iti apare? eu o vad... poate la tine nu apare dar la altii da.si eu am avut o problema nu puteam sa las comentarii