| iwaks a întrebat:

Cum pot sa pun poza de profil sa apara din nou in news feed? Adica am vazut cum altora le apare ca abia au pus poza si de fapt inca au like. urile si comentariile si totusi apare ca abia au postat-o.

3 răspunsuri:
| AlexandraSt13 a răspuns:

Te duci la Options si pui Setati ca poza de profil...in caz ca nu merge te duci la alta poza pe care o ai in albumul de profil si o schimbi, apoi merge sigur sa o pui pe cealalta

| iwaks explică (pentru AlexandraSt13):

Pai daca fac asa pur si simplu o pun din nou ca poza de profil si o ia de la 0 like.uri

| AlexandraSt13 a răspuns (pentru iwaks):

Nu se va intampla asta...si daca, sa zicem, ca se intampla nu ar trebui sa-ti faci griji pentru ca poza originala ramane tot acolo si mai poti incerca inca odata sa o schimbi..serios,asa fac si ceilalti; chiar nu exista o alta metoda mai ingenioasa