| Anakin001 a întrebat:

Am si eu o intrebare (ceea ce e evident pe un site ca asta).De ce nu imi apare poza de profil?
Adica eu cand vizualizez comentariile lasate de mine, nu vad nicio poza in dreptul userului, desi la editare profil am pus poza si acolo apare.
Sus, unde e intrebarea "Ce muzica asculti acum", imi apare poza, dar chiar si acolo imi apare poza veche (intre timp, am inlocuit-o).
Ce sa fac sa-mi apara si mie poza?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Momentan poza ta se vede doar la întrebări, iar mâine, în jurul orei 12, ea va apărea și pe profil.
Avatarele necesită aprobarea unui admin, din cauza asta și apar cu întârziere.
Trebuie să ai puțină răbdare.
Succes.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai răbdare până la modificarea completă. Mâine dimineață nu vei mai avea acest impediment.
Pa, pa.